Чи можливо студенту оформити кредит?

На жаль, більшість сучасних банків вкрай уважно ставляться до позичальників, намагаючись не надавати кредити тим, хто не має забезпечення або ж постійної роботи. Студентські кредити присутні в певних організаціях, проте, практика показує, що оформити їх вкрай непросто. В даному випадку допомагають мікрофінансові організації, наприклад Ви можете прочитати вимоги до студентів у описі Ваша Готівочка, які мають лояльні умови кредитування для всіх категорій громадян.

Де студенту оформити кредит?

Варіантів небагато, але все ж вони присутні:

Банк

Тут потрібно зібрати досить істотний пакет документів, а саме головне, потрібно буде показати довідку про отримання стипендії. Як правило, банки надають кредитні карти з мінімальним кредитним лімітом. Оформлення займає кілька днів;

МФО

Кредити надаються на більш лояльних умовах. Для оформлення буде потрібно заповнити заявку на сайті, а також надати паспорт. Для отримання більш істотного ліміту буде потрібний другий документ. Схвалюваності дуже велика. Але потрібно готуватися до того, що ставка відсотків буде досить високою, крім усього іншого, термін позички складає не більше місяця;

Ломбард

Ще один популярний спосіб отримання коштів на реалізацію поставлених цілей. В даному випадку потрібно певний заставу в якості забезпечення кредиту. В якості застави можна використовувати техніку, мобільні телефони, цінності, золото та ін. Застава залишається в організації до моменту, поки кошти не будуть повернуті в повному обсязі.

Який варіант кращий для студента?

Цілком очевидно, що студенту потрібно орієнтуватися на свої фінансові можливості. А відповідно, кредити в мікрофінансових організаціях на мінімальну суму і мінімальний термін – найраціональніше рішення. Тим більше, що багато мікрофінансові організації готові надати новим клієнтам кредит під нуль відсотків. Відповідно, перш, ніж оформляти таку позику потрібно уважно вивчити умови, проаналізувати свої можливості, після чого можна подати віддалену анкету, яка швидше за все буде швидко схвалена і кошти надійдуть на вашу карту.

Але не варто оформляти позику в поспіху, перед прийняттям рішення необхідно зважити всі за і проти і подумати чи дійсно студенту так потрібні кредитні кошти. Можливо, краще ці гроші накопичити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *