Соціальний проект “Scholarship в Україні”

«Scholarship в Україні» оголосив про старт конкурсу проєктів для студентів.

Конкурс відбувається в рамках соціального проєкту «Scholarship в Україні» за фінансової підтримки  компаній «Грузар» та «CreditPlus».

Загальна мета проєкту — створення умови для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, надати їм фінансову підтримку для їхнього розвитку в навчанні. 

«Цей конкурс має на меті підтримати студентів, які зараз залишилися навчатися в Україні. Війна не скасовує потреби у розвитку молоді  — скоріше навпаки, створює нові виклики, які долати легше, коли є підтримка і можливість вчитися та розвиватися», — повідомила Юлія Валуєва, керівниця проєкту «Scholarship в Україні».

Конкурс проводиться для студентів вищих навчальних закладів (1-5 курс, також і магістранти), які залишаються в Україні та підтримають українську освіту. Брати участь можуть студенти як контрактники, так і бюджетники, будь-якого фахового напрямку.

Участь у конкурсі бесплатна! 

«В межах конкурсу студенти мають змогу виграти  два окремих гранта. За перші місця грошова нагорода у розмірі 15000 грн, другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн та 2000 грн у відповідності», – зазначили організатори проєкту.

Перша тема для конкурсної роботи – “Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні” – подати заявку на сторінці https://creditplus.ua/scholarship. Друга тема конкурсної роботи – “Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення” – подати заявку на сторінці https://gruzar.com.ua/grant. Заявки приймаються до 30.04.2023 року.

«Роботи, що приймаються повинні мати самостійне виконане дослідження певної теми, яке відповідає сучасним принципам, має певну структуру, містить результат власного пошуку, власні висновки», – ідеться у повідомленні.

В разі виникнення питань, будь ласка, пишіть на електронну адресу [email protected] або телефонуйте за номером +380676226282

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *