Представники Міністерства освіти озвучили графік і умови ЗНО-2020

Офіційно з 3 лютого розпочалася реєстрація учасників головної сесії ЗНО на території України. Процедуру оцінки знань з профільних предметів необхідно проходити кожному, хто має намір в 2020 році подавати документи при вступі до ВНЗ для подальшого отримання кваліфікації бакалавра. Також це стосується і випускників 11-х класів загальноосвітніх шкіл, де здача ЗНО є формою підсумкової атестації. Процес реєстрації триватиме до 24 березня.
Всього в поточному році очікується реєстрація близько 346 тис. Чоловік. Дане число включає в себе випускників загальноосвітніх шкіл цього і минулих років, учнів профтехучилищ, інших закладів середньої-спеціальної освіти, ВНЗ. До здачі тестів допускаються випускники іноземних навчальних закладів.

Які документи потрібно підготувати для реєстрації?

Для допуску до складання ЗНО кожен з кандидатів повинен заздалегідь внести персональні дані до реєстраційної картки на офіційному сайті відомства, яке відповідає за проведення тестування. Щоб скористатися функцією, необхідно на сайті перейти в розділ «ЗНО / ДПА». Далі кожному з учасників необхідно підготувати максимально повний пакет документів і передати його відповідальній особі від кожного з даних установ. Для випускників 2019 року і більш ранніх років рекомендується передати пакет документів до профільного центр оцінки якості освіти в залежності від регіону.

У комплект основних документів для реєстрації в тестуванні необхідно додати копію сторінок паспорта, пару фотокарток 3х4, а також заздалегідь заповнену картку з особистою інформацією. Слід звертати увагу, що в сучасних ID-картах відсутня серія документа, тому вказувати її в формі реєстрації не потрібно.

Коли буде проводитися ЗНО-2020

Актуальний графік, згідно з яким в цьому році буде організовано складання тестів по всій території країни:

  • 21 травня призначено ЗНО з математики, а 26 травня – літературі і української мови. Останнім з іспитів травня буде фізика, яка проводиться 28 числа.
  • Станом на 1 червня призначено проведення тестування з іноземних мов, проте слід звернути увагу, що складати англійську потрібно буде 2 червня. На 4 червня планується тестування з історії України, 9 червня – біологія. Останніми тестами в рамках ЗНО стануть географія – 11 червня, а також хімія – 15 червня.

Ознайомитися з результатами здачі тестів користувач може через особистий кабінет. Представники Міністерства освіти також повідомляють про те, що для осіб з додатковими потребами в рамках пунктів здачі тестування повинні бути сформовані спеціальні умови. Допускається використання слухового апарату для осіб з вадами слуху. Для роботи в аудиторії в якості підтримки може залучатися сурдоперекладач. У 2020 році спеціальні зошити із застосуванням шрифту Брайля будуть застосовуватися для деяких предметів з програми тестування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *