Факультет менеджменту та маркетингу

Національний технічний університет України, більш відомий як Київська політехніка, є одним з найбільших вишів країни, де щорічно отримують знання більше 20 тисяч студентів. Сюди приїжджають здобувати вищу освіту абітурієнти не тільки зі всієї України, а й з інших країн світу.

НТУУ є великим учбовим та просвітницьким конгломератом, до складу якого входять 8 інститутів, 18 факультеті, інші структурні підрозділи. В стінах вищого навчального закладу здобувають, в основному, освіту по технічним спеціальностям. Але також є і гуманітарні дисципліни.

В складі 18 факультетів є факультет менеджменту та маркетингу.

Коли був заснований факультет?

Історія цього факультативного підрозділу почалася 1992 року, коли питання про якісну економічну підготовку майбутніх інженерів остаточно вийшло на перший план. Однак, сам інститут мав досвід підготовки по економічним дисциплінам ще з 1937 року. Саме тоді, безпосередньо перед Другою світовою війною, започаткували кафедру організації виробництва і економіки промисловості.

В такому форматі кадрова підготовка фахівців по економічному напрямку тривала аж до  1992 року. Новий факультет менеджменту та маркетингу розпочав свою роботу з трьох кафедр.

Новітня історія факультету

Сьогодні студентів факультету менеджменту та маркетингу вчать на шести профільних кафедрах за різними спеціалізаціями.

  • кафедра промислового маркетингу
  • кафедра економіки і підприємництва
  • кафедра теоретичної і прикладної економіки
  • кафедра менеджменту
  • кафедра математичного моделювання економічних систем
  • кафедра міжнародної економіки

Кожна з цих кафедр може похвалитися власними здобутками, унікальними методами викладання матеріалу, міжнародним співробітництвом. Так, наприклад, на кафедрі менеджменту в 1994 році, вперше в Україні, відкрили відділення другої вищої освіти по підготовці менеджерів на основі диплому базової технічної освіти.

На кафедрі промислового маркетингу викладацький склад активно залучений до міжнародної дослідницької маркетингової програми, деякі викладачі проходили стажування у США, Канаді, країнах Європи.

Щодо кафедри економіки і підприємництва, то тут не тільки ведуть викладацьку діяльність і готують майбутніх бакалаврів та магістрів, кафедра ще обслуговує 10 інститутів і факультетів Київської політехніки. А от на кафедрі міжнародної економіки підтримують творчі зв*зки з такими ж кафедрами провідних вишів країни, а також вищих навчальних закладів Литви, Польщі, Німеччини, Фінляндії, Франції, Угорщини інших країни Європейського Союзу.

Випускники факультету є затребуваними спеціалістами, що мають змогу працювати за напрямком управління персоналом, зовнішньоекономічної діяльності, управління ринком і т.д. Деякі вчорашні випускники сьогодні успішно працевлаштовані в міжнародних компаніях різного профілю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *